Hizmetlerimiz | Ortiz Medikal Turizm İnşaat San. ve Tic. Ltd. Şti. | İzmir

HİZMETLERİMİZ

Ortiz Medikal Hizmetler

TEMİZ ODA


Ürün boyutuna uygun sterilizasyon ruloları ile 300 m2 Temiz Odada Class 10.000-100.000 koşullarında paketleme hizmeti verilmektedir. Talep doğrultusunda temiz oda çift paketleme ve Etilen Oksit Sterilizasyon da yapılabilmektedir. Müşteri talepleri doğrultusunda farklı temiz oda paketleme hizmetleri de verilebilmektedir.

EO STERİLİZASYON


3m³ ve 7m³ Etilen oksit Sterilizasyon cihazı ile 365 gün hizmet verilmektedir, ürünlerin en uygun koşulda EO sterilizasyona girmesi sağlanmaktadır. EO Sterilizasyon süreci sonunda uzman personel tarafından biyolojik indikatörler ile etkin proses kontrolü sağlanmaktadır. EO sterilizasyonu sonunda Atık gaz çevreye uygun koşullarda depolanarak çevre dostu sterilizasyon uygulanmaktadır.

ENJEKSİYON ÜRETİMİ


Enjeksiyon üretim bölümümüzde 7 gün 24 saat süre ile medikal parçaları enkesiyon üretimi yapılmaktadır. medikal firmalarının ihtiyaç duydukları enjeksiyon plastik parçaların üretimi yüksek hassasiyet ve titizlikle en yüksek kalitede firmamız bünyesinde yapılmaktadır.


Sterilizasyon, etilen oksit sterilizasyon, temiz oda, temiz oda paketleme, medikal enjeksiyon üretim, medical enjeksiyon üretim, plastik enjeksiyon, medikal plastik enjeksiyon

EKSTRÜZYON HİZMETİ


Ekstrüzyon üretim bölümümüzde çeşitli hortum üretim işlemleri yapılmaktadır. Medıkal firmalarının ihtiyaç duydukları ekstrüzyon hortumları yüksek hassasiyet ve titizlikle en yüksek kalitede firmamız bünyesinde üretilmektedir.


ekstrüsyon, hortum çekme, hortum, ekstrüzyon üretimi
mobil-telefon mobil-whatsapp